Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji specjalizującą się w przetwórstwie drewna. Jako Tartak Ligora mieścimy się w Elblągu, skąd od 25 lat oferujemy swoje produkty branżom budowlanym, tapicerskim, stolarskim czy innym odbiorcom indywidualnym. Staramy się wyselekcjonować drewno najwyższej jakości, pozyskując swój surowiec z gatunku drzew, najbardziej odpowiedniego do wyrobu swoich produktów. Nasze więźby dachowe, wiązary, kratownice czy tarcicę charakteryzuje szlachetność, wytrzymałość, oraz użycie najlepszego materiału. Swój proces obróbki materiałów drewnianych opieramy o wykorzystanie najnowszej technologii, oraz nowoczesnych sposobów impregnacji czy konserwacji drewna.

Jaka jest nasza oferta?

Naszą specjalnością są prefabrykowane kratownice drewniane zwane popularnie wiązarami drewnianymi, służące do budowy dachów. Montaż dachów przy użyciu naszych wiązarów drewnianych znacznie przyspiesza i ułatwia budowę. Głównie przez to, że są one dostarczane w postaci gotowych konstrukcji. Wraz z naszym klientem jesteśmy w stanie zaprojektować całą drewnianą konstrukcję dachów w specjalnym programie komputerowym. Dzięki czemu możemy przygotować wiązary według odpowiednich wytycznych.

Wszystkie nasze produkty są prefabrykowane, co oznacza, że ich produkcja odbywa się w fabryce, bądź warsztacie, przy użyciu nowoczesnych maszyn. Po dostarczeniu na plac budowy, używa się ich w postaci gotowych form, potrzebujących jedynie niewielkiej obróbki, aby dopasować je do całości konstrukcji. Przykładamy wielką staranność przy produkcji wszystkich elementów drewnianych, wykorzystując drewno suszone, strugane i impregnowane. Tego typu wykonanie zapewnia odporność na zmiany temperatur, oraz wytrzymałość przy różnych warunkach pogodowych. Nasze drewniane konstrukcje są zabezpieczane od pojawienia się pleśni i grzybów, a także odstraszają insekty i pasożyty.

Co oferujemy oprócz drewnianych wiązarów dachowych?

Oprócz oferty drewnianych kratownic do budowy dachów oferujemy wykonanie desek podłogowych i elewacyjnych. Drewna do konstrukcji wiat, drewutni czy domków letniskowych, oraz różnego rodzaju podbitki. Specjalizujemy się także w wyrobach tarcicy, czyli wykonywanego z drewna drzew iglastych lub liściastych, surowca służącego jako drewno budowlane i konstrukcyjne.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy budowlane, jednak chętnie współpracujemy także z przedsiębiorcami i rolnikami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się wypracować najodpowiedniejszą ofertę na wykonanie konstrukcji drewnianych, oraz dopasować do niej odpowiednią cenę. Do tego oferujemy wszelką pomoc przy składaniu zamówienia, oraz wyborze materiałów i projektowaniu konstrukcji dachowej, ściennej lub podłogowej. Zapewniamy swoje doradztwo w zakresie wszelkich szczegółów związanych z każdym etapem produkcji.

W jaki sposób się z nami skontaktować?

Zapraszamy do skorzystania z gotowego formularza kontaktowego w postaci elektronicznej, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.wiazarydrewniane.pl w zakładce Kontakt, a także do kontaktu telefonicznego pod numer: 530-828-168. Nasze biuro mieści się na ulicy Jemiołowej 8 w Elblągu, otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16, .  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *