Jeżeli mieszkasz w Olsztynie i potrzebny Ci specjalista świadczący usługi hydrauliczne, warto wynająć kogoś, kogo cechuje długoletnie doświadczenie. Kimś takim jest hydraulik Marcin Esner, który od 30 lat buduje swoją pozycję w branży i oferuje kompleksową usługę na najwyższym poziomie, gwarantując najwyższą jakość wykonania.

Oferta podstawowa: hydraulika

Firma, której przewodzi Marcin Esner, zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi z zapotrzebowaniem klientów co do hydrauliki, zarówno jeśli chodzi o instalacje montowane wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. W skład podstawowej oferty firmy wchodzi wymiana i montaż wodomierzy, baterii, zaworów, muszli czy umywalek.

Instalacje gazowe i ogrzewanie

Nawet jeśli dopiero masz w planach wybudowanie domu, albo jeśli właśnie zakupiłeś budynek czy mieszkanie w stanie deweloperskim, firma oferuje całościowy zakres świadczeń, w skład których wchodzą nie tylko instalacje sanitarne, ale instalacje gazowe czy ogrzewanie podłogowe. Jeśli o tę ostatnią kwestię chodzi, firma oferuje nie tylko ogrzewanie podłogowe, ale również grzejnikowe, zarówno montowane wewnątrz budynku, jak i za pomocą zewnętrznych przyłączy. Marcin Esner umożliwia także otrzymanie protokołu z próby szczelności, którym obowiązkowo poddawane są instalacje gazowe. Oczywiście, wszelkie nieszczelności zostaną naprawione.

Montaż kotłowni

Poza tym, że Marcin Esner oferuje instalacje gazowe i sanitarne, dodatkowo jego firma zajmuje się montowaniem kotłowni. Jeżeli istnieje taka potrzeba, może wymienić stary piec na nowy, zgodny z aktualnymi wymaganiami ekologicznymi, czy też na kocioł gazowy, elektryczny czy innego rodzaju.

Dodatkowe informacje

Fachowcy pracujący w firmie posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, ale także sprzęt wysokiej jakości, co przekłada się na wymierne rezultaty pracy. Swoją wysoką reputację firma zyskała nie tylko dzięki temu, że świadczy usługi hydrauliczne na doskonałym poziomie, ale także z powodu przystępnych cen, a które składa się również 20 procent rabatu na zakupione i niezbędne do wykonania prac materiały. Ponadto każdy hydraulik pracujący w tej firmie jest osobą komunikatywną, która odpowie na każde pytanie dotyczące przeprowadzanych prac, dzięki czemu klient może zyskać pewność, że instalacja czy naprawa przebiegną na podstawie dokładnie przemyślanego planu. Każdy klient może liczyć na poważne potraktowanie i rzetelność.

Swoje wysoko profesjonalne usługi w mieście Olsztyn firma oferuje nie tylko spółdzielniom mieszkaniowym czy wspólnotom, ale również osobom prywatnym. Jest gwarancją indywidualnego podejścia, drobiazgowej analizy potrzeb klienta i profesjonalnej, kompleksowej realizacji zlecenia. Chociaż Olsztyn jest głównym miejscem pracy, firma świadczy swoje usługi na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Bliższe informacje można znaleźć pod adresem: olsztynhydraulik.pl. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestiach takich jak instalacje sanitarne, ale także instalacje gazowe czy ogrzewanie podłogowe – nie wahaj się, ponieważ hydraulik Marcin Esner jest gwarancją profesjonalizmu i zadowolenia klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *